Firmamız 2011 yılından itibaren bir çok firmaya Güney Korede Sağlık sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler bizleri Kore Ginseng`i konusunda sektördeki uzman firma konumuna getirmiştir. 2015 yılında Tarım ve Orman bakanlığınca da onayını aldığımız KGNF Ginseng tabletlerin yıllardır ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize Gaziantep 4. organize bölgesinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzdan hizmet vermekteyiz.

Koresan Ambalaj

Gaziantep 4. organize bölgesinde OFM(Orta Doğu Fuar Merkezi)nin 500metre ilerisinde, Adıyaman yolu üzerinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Koresan Ambalaj fabrikamızı ziyaret edebilir, bizzat almak istediğiniz Karton Bardak ürünlerimizi, Hammaddelerimizi ve Makinalarımızı inceleyebilirsiniz. www.koresan.com

Zambak Eczanesi - Koresan

Firmımıza ait olan Zambak Eczanesi Gaziantep’te altta bulunan adresimizde hizmet vermektedir. İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm takviye edici gıdalarımızı alttaki bulunan adresi ziyaret ederek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

  • Eczane: Mücahitler Mahallesi, 52007 Nolu Sokak No:4/F Şehitkamil / Gaziantep (Şehitkamil Kongre Merkezi karşısı)

Koresan Makina

Güney Kore ve Çin’de bir çok endüstriyel makine firmalarının bayiliklerini bulunduran  firmamızın önde gelen işlerinden birisi üretim fabrikaları kurarak makine tedariği, eğitimi ve servisleri sunmaktadır. 20’den fazla ülkede 3 kıtada 500’den fazla fabrikanın üretim ihtiyaçları Koresan Makineleri ile sağlanmaktadır.