Firmamız 2011 yılından itibaren bir çok firmaya Güney Korede Sağlık sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler bizleri Kore Ginseng`i konusunda sektördeki uzman firma konumuna getirmiştir. 2015 yılında Tarım ve Orman bakanlığınca da onayını aldığımız KGNF Ginseng tabletlerin yıllardır ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize Gaziantep 4. organize bölgesinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzdan hizmet vermekteyiz.

Gaziantep 4. organize bölgesinde OFM(Orta Doğu Fuar Merkezi)nin 500metre ilerisinde, Adıyaman yolu üzerinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Koresan Ambalaj fabrikamızı ziyaret edebilir, bizzat almak istediğiniz Karton Bardak ürünlerimizi, Hammaddelerimizi ve Makinalarımızı inceleyebilirsiniz. www.koresan.com

Güney Kore`nin en iyi makina üreticilerinden Jinwoo Makinelerinin Türkiyedeki tek distribütörü olarak sizlere her boyda ve kalıpta yeni kağıt bardak makineleri sunmaktayız. Jinwoo Makinelerini bizzat incelemek için Gaziantep 4. Organizedeki fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.