GİNSENG TABLET - KGNF KORE KIRMIZI GİNSENG

ginseng tablet alımı

ŞİMDİ KARGO DAHİL

* 30 Gün iade garantisi

KGNF Kalitesiyle Güney Kore Kırmızı Ginsengi

Kgnf Kore Kırmızı Ginseng Tablet ürünlerinde tamamıyla 6 yıl boyunca yetiştirilmiş Ginsengler kullanılmaktadır. Ginsenglerin tamamı Güney Korede KGNF tarlalarında yetiştirilip tablet haline getirilmektedir. Yetiştirilmesinden işlenmesine kadar tüm işlemler Güney Kore`de yapılmaktadır. Ginseng Tabletlerimiz her ay düzenli olarak Türkiyeye ithal edilmektedir.

 1. NEDEN 6 YIL YETİŞTİRİLMİŞ GİNSENGLER KULLANIYORUZ?
  • Ginseng özü dediğimiz etken maddesi Saponin 6. yıl yetiştikten sonra esasen üretilmektedir. Yani 6 yıl yetişmemiş Ginsengler dışardan bakıldığında farkı anlaşılmasa da öz maddesi olarak doygun konuma gelmemiş Ginsengler olucaktır. Dolayısıyla Ginsengleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi 6 yıl yetiştirilmiş olmasıdır. Bu ürünü bu denli kıymetli yapan sebeblerinden birisi uzun yıllarca yetiştirilmesidir.
 2. NEDEN KORE KIRMIZI GİNSENG TABLET?
  • Ginseng bir çok ülkede yetişebilmektedir. Ancak iklim koşulları sebebiyle Kore bölgesinde yetiştirilen Ginsengler Ginsenoside(Ginseng kalitesini belirleyen öz miktarı) oranları diğer bölgelere oranla daha yüksektir.
 3. GİNSENG TABLET KUTU İÇERİĞİ?

  Ginsenglerimiz tablet haline getirilip 80 adet olarak her şişede paketlenmektedir. Satışlarımız kutu bazlı olup 1 kutu Ginseng Tabletimiz toplam 48gr`dır.

01
GMP Sertifikalı Üretim

İyi üretim uygulamaları olarak da bilinen bu sertifika uluslararası üretim standartlarını sağlayan firmalarda bulunmaktadır.

02
Üç Katmanlı Koruma

Ginseng Tablet ürünlerimiz paketlenirken ilk olarak şişe vakumlanıp kapatılmakta. İkinci korumada şişe kapağına koruyu etiket yapıştırılmaktadır. Ek olarak son kutu halinde de üçünce bir koruyucu etiket bulunmaktadır. 

03
Organik Ginsengler

Ginsenglerimiz 6 yıl boyunca tamamıyla ornagik ve yapay gübreler kullanılmadan yetiştirilmektedir.

04
24 Saatte Kargoda

Alışverişini tamamladığınız Ginseng Tabletlerini ortalama 24 saat içerisinde kargoya verip 3 gün içerisinde elinize ulaştırmaktayız. SMS ile otomatik sipariş durumunuz sizlere bildirilmektedir.

Ginseng Tabletlerimiz Nasıl Üretilmektedir?

Ginseng Yetiştirme Dönemi

Ginseng tabletlerimiz için yetiştirilen Ginsenglerimiz Güney Koredeki topraklarda organik bir şekilde 6 yıl boyunca özenle yetiştirilmektedir.

ginseng tablet yetiştirilmesi
Ginseng Hasatı

Özellik Ginseng özünün 6. yıl yetişmesinden dolayı gelişimini tamamlamış Ginsenglerimizi sonbahar ayında hasat etmekteyiz.

Ginsengleri Temizleme

Hasat işleminden sonra Ginsenglerimiz modern teknolojilerle donatılmış fabrikamızda temizlenip ayrıştırma işlemleri yapılmaktadır.

ginseng tabletlerin temizlenme şekli
Ginseng Özü Çıkartılması

Ginseng Tabletlerimiz için ana hammaddesi olan Kırmızı Ginseng ekstraktını, 4 defa olmak üzere her defasında 8 saat kaynatarak ekstraktı çıkartılmaktadır

Hammadde Sağlanması ve Tableşleştirme

Kırmızı Ginsenglerden elde edilen Ginseng Ekstraktı yardımcı maddeler ile karıştırılmaktadır. Karıştırılan hammadde 60-70°C`de kurutulup sterilize edilerek ayrıştırılır. Kurutulan hammaddeyi hijyenik olarak temizlenerek sterilize tabletleme makinesine konarak tabletlemesi yapılır.

Modern Yöntemlerle Paketleme

Ginseng Tabletlerimiz uzun süre sağlıklı bir şelilde dayanabilecek kutulara modern teknolojilerle paketlenmektedir. Her bir şişede 80 adet tablet olacak şekilde vakumlanarak paketlenmektedir.

  Sepet
  × Destek